26 oktober 2013
Tegenvallende wind, maar wel lekker slalom trainen
Wilde eigenlijk naar zee, viel de wind flink tegen, dus maar naar Kabbelaarsbank gegaan. Daar de iSonic 122 gepakt, had ik nog niet gebruikt, mooie dag om eerste keer te testen.
Ik heb de iSonic 122 gekocht om een beter passend board voor de Warp 7.8 te hebben, vind de 111 er niet niet goed mee werken als de wind vlagerig is.
Heel de tijd met de iSonic 122 en Warp 7.8 gevaren, eerste keer, dus trim zoeken, voetbanden afstellen, vinnen proberen.
Deboichet SL2 42cm
Begonnen met de Deboichet SL2 42cm er onder, lijkt me een goeie vin voor deze combi. Op het water viel de wind tegen, moest mijn best doen om in plane te komen en hoogte te lopen.
Gelukkig nam de wind snel toe. Stond niet lekker op het board, originele Starboard Drake voetbanden zaten er nog op en die stonden niet lekker.
Terug op de kant wilde ik de voetbanden vast zetten, sommige stonden te breed, bij sommige bouten miste de anti-twist plaatjes. Vandaar dat het echt niet fijn voelde.
Alles beter vast gezet en mezelf belooft er een setje DaKine CoreContours op te zetten.
Tectonics Talon 42cm
Voelt een heel stuk beter, kan door voetbanden en vin komen. Voelde goed, snelheid leek goed, board loopt mooi los. Misschien een tikkie groot.
Makani Kauila 42cm
Eerste keer met de Kauila 42cm, weer spinouts op snelheid. Op de kant de print van de glad geschuurt: dat helpt, spinouts weg. Moet deze vin nog maar eens testen als ik de iSonic 122 beter ken
Het was goed om weer eens slalom te trainen, de iSonic 122 lijkt er goed te werken met de Warp 7.8. Nog eens met de Deboichet 42cm testen om te kijken of het aan de vin of de voetbanden lag dat dat niet lekker vaarde.
Surfers aanwezig:
Robert de Leeuw
Niets van deze site mag, geheel of gedeeltelijk,
op welke wijze dan ook, worden overgenomen zonder
voorafgaande uitdrukkelijke toestemming van Robert de Leeuw.