07 oktober 2023
Heerlijke dag, redelijk vlak water
Voorspellng: WZW 20 a 25 knopen, licht afnemend. Ik moest op tijd weg, maar toch even kort naar Zeeland. Het was heel erg druk op de dam. Heel erg veel bekende.
Er werd gevaren met 4.2 en 4.5. Maar wind was net afgenomen. Dus de 5.3 gepakt.
Banzai 5.3 met Goya One 95 en MFC 21/11 vinnen
Op stappen en planeren. Al snel een golf voor een back-side hit. Nog enkele golven gevonden voor ik bij de vuurtoren was. Door al het golfrijden wel hoogte verloren en dus hoogte lopen om proberen terug bij de Blokkendam te komen, dat lukte niet. Dicht bij het strand, door de duinen minder wind, dus minder makkelijk hoogte lopen. Daarna gezorgd dat ik verder van het strand bleef. Hier een daar leuke enkele lage golven om te golfrijden. Afnemend tij, dus golven werden steeds minder. Longere center vin zou beter zijn.
Banzai 5.3 met Goya One 95 en Makani 26/8 vinnen
Ik denk eerste keer dat ik met de Makani 26cm en de 8cm samen vaar. Perfecte combinatie voor deze omstandigheden. Het was veel meer freeride dan wave. Vlak water, lange rechte rakken. Soms een enkele sprong. Setje liep goed hoogte. Vaarde redelijk snel. Doorgeplaneerd gijpen ging heel goed.
Ik moest op tijd weg. Heerlijk gevaren. Niet de leukste dag op zee, heel erg vlak water. Maar goeie wind en heerlijk warm. Hopelijk volgende keer weer golven.
Surfers aanwezig:
Robert de Leeuw, Gert-Jan Boekamp, Henk Slaa, Henk (Ouwe), Kees van der Pijl, Paul Slaa, Ronny Van Der Ougstraete
Niets van deze site mag, geheel of gedeeltelijk,
op welke wijze dan ook, worden overgenomen zonder
voorafgaande uitdrukkelijke toestemming van Robert de Leeuw.